Září 2012

Síla hudby

30. září 2012 v 23:05 | Cherry
Je možné, že se mi to povede. A že napíšu knížku, která bude skvělá asi tak, jako hudba. A bude o holce, která v jednom roce usedla k piánu a nějak do něj mlátila až se jí povedlo z toho utvořit heykou skladbu. A možná přijde i magie. Inspirovala mě Michaela Burdová a její blog, takže děkuju Michaele a budu se snažit,aby se všem(a pokud tento blog Michaela Burdová najde...tak ať se jí líbí tak též), co tento blog čtou, moje kniha zalíbila asi tak, jako se líbí mě Zbožňuju Paříž a knihy Michaely Burdové a tak jako se většině zz vás líbí Stmívání...
Cherry

Je mi to jedno :(

30. září 2012 v 15:31 | Ta, co miluje lásku :3
Parchant! Prostě se semnou rozešel. Prostě. A když jsem se ho ptala Proč?, odpověděl mi jen Protože. Protože! Protože Proč? Protože Bagr! A protože je to blbec. Kvůli někalé UmucinQané zrzce. Viděla jsem, jak furt na facebook píše MucQ, MocinQy tě miluju, KájínQu! Kráva.
A já ho tak milovala. Vždycky, když jsem brečela, utěšoval mě a říkal, jak moc mě miluje. To vidím. Jak moc mě miluje. A vždycky, když jsem viděla, jak je smutný(ani nevím z čeho), taky jsem ho utešovala, a on mi říkal, jak moc mě miluje. Ten...ten...ten...!!!!
A jak moc jsem řvala. Hádali jsme se. Ale já nechtěla. Prostě to ze mě vyletělo. Ale nelituju toho. Jediné, čeho lituju, je to, že se ta zrzavá veverka smíšená s krávou vůbec narodila! Ale je dobrá. A hezká. Kurňa!

Prostě je mi to líto... Ale je mi to jedno. Musí mi to být jedno. Když budu brečet, nic se nevylepší. Najdu lepšího. Který... který si žádnou jinou nenajde. Ne a ne a ne. Někoho normálního. Alespoň napůl. Napůl. N.A.P.Ů.L. Ale má to háček: Nejdřív musím někoho najít. Jako v Dirty Love. Až na to, že jsem ten film neviděla, ale vím, že tam vystupují Sum 41. A ty mám ráda, a viděla jsem tu scénku.
A je dobrá, jenže... Ta blondýna je debil :-D. Ale aspoň něco mě dokáže rozesmát Mrkající .

Ta, co miluje lásku :3 . Cherry, říkejme mi tak.