Je mi to jedno :(

30. září 2012 v 15:31 | Ta, co miluje lásku :3
Parchant! Prostě se semnou rozešel. Prostě. A když jsem se ho ptala Proč?, odpověděl mi jen Protože. Protože! Protože Proč? Protože Bagr! A protože je to blbec. Kvůli někalé UmucinQané zrzce. Viděla jsem, jak furt na facebook píše MucQ, MocinQy tě miluju, KájínQu! Kráva.
A já ho tak milovala. Vždycky, když jsem brečela, utěšoval mě a říkal, jak moc mě miluje. To vidím. Jak moc mě miluje. A vždycky, když jsem viděla, jak je smutný(ani nevím z čeho), taky jsem ho utešovala, a on mi říkal, jak moc mě miluje. Ten...ten...ten...!!!!
A jak moc jsem řvala. Hádali jsme se. Ale já nechtěla. Prostě to ze mě vyletělo. Ale nelituju toho. Jediné, čeho lituju, je to, že se ta zrzavá veverka smíšená s krávou vůbec narodila! Ale je dobrá. A hezká. Kurňa!

Prostě je mi to líto... Ale je mi to jedno. Musí mi to být jedno. Když budu brečet, nic se nevylepší. Najdu lepšího. Který... který si žádnou jinou nenajde. Ne a ne a ne. Někoho normálního. Alespoň napůl. Napůl. N.A.P.Ů.L. Ale má to háček: Nejdřív musím někoho najít. Jako v Dirty Love. Až na to, že jsem ten film neviděla, ale vím, že tam vystupují Sum 41. A ty mám ráda, a viděla jsem tu scénku.
A je dobrá, jenže... Ta blondýna je debil :-D. Ale aspoň něco mě dokáže rozesmát Mrkající .

Ta, co miluje lásku :3 . Cherry, říkejme mi tak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 the-hunter the-hunter | E-mail | Web | 30. září 2012 v 22:49 | Reagovat

;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama