Síla hudby- Hodné bytosti II.

2. října 2012 v 22:03 | Cherry
Síla hudby mě vážně dostala. Nevím sice, jak moc dostala vás, ale mě to nějak chytlo. A líbí se mi to. Ráda píšu. A to hlavně, když mě baví vymýšlet konkrétní příběh. Tolik kapitol(sice byli krátké) jsem nikdy nenapsala. A vážně NE takové.Ale i tak jsem toho napsala vážně hodně o lásce, dobrodružství, horory, vtípky. Je toho hodně. Ale sem jsem se rozhodla napsat vše. Vše. Mix lásky, dobrodrušství, hororu a přitom vtipného dialogu mezi hlavními postavami. A asi právě proto mě to tak baví. V téhle kapitole by měla vystupovat hlavně Sheila s Michaelem, jelikož jsem se rozhodla, že do toho přidám trochu více romantiky. Choe tam bude samozřejmě taky, pro vás, co jí mají rádi. Dokonce jsem tam dala i kousek, kde je jen ona ve svém pokoji. Teda, v Michaelovim pokoji. A pak jen Sheila a Michael v dalším pokoji ;D. Nech sa páči ;D


"Líbí?"zeptal se Michael a sedl si vedle Sheili.
"Že váháš!"odpověděla mu Choe a zazářila. Michaelovi to celé přišlo hrozně vtipné. Aby ne, když jsou obě tak nadšeně vykulené a přitom zaječí vždy, když se jim něco líbí. A že se jim líbilo hodně věcí.
"A co tobě?"obrátil se k Sheile.
"Skvělý,"opáčila Sheila, zatímco pozorovala televizy. "Tady funguje satelit?"
"Ne. Je to spíš něco, jako vzpomínka na domov. Je to vyrobený z papíru,"odpověděl jí Michael a opřel jí hlavu o rameno. Choe na ně znovu zazírala. Ježíš... Asi trochu žárlila. Možná proto, že ona sama už dlouho klula neměla.
"Z papíru? Tady se vyrábí papír?"zeptala se Choe,aby ty dva od sebe nějak odtrhla.
"Ne. Ale když seš tady dlouho, dokážeš všecko. Vyrobil jsem si ho sám."
"Můžu se kouknout nahoru?"zeptala se znovu a Michael přikývl.
"Myslíš, že bude ječet?"zeptala se Sheila tiše, aby ji neslyšela Choe.
"Rozhodně."
A ano. Ječela. Její pokoj vypadal jako ten luxusní pokojík na Manhattanu. Nebylo jasné, že je její, jenže Michael měl v úmyslu jí dát přesně tenhle. A tak skočila do postele a užívala si jí. Nebyla zrovna tvrdá, jak to má Choe ráda. Asi tam nebyli pérka. Byli tam jen pírka. A muselo jich být moc. Potom byla obalená nějakých listem a přes ní hozené ovčí chlupy. Ale i tak: Velice pohodlná. V nočním stolku bylo několik šuplíků a Choe je začala prohledávat. Nebylo tam nic jiného, než knihy. Knihy a knihy a knihy. Ručně psané. A desky byli nakreslené jakousi tužkou. Nebylo možné, jak hodně věcí se tady vyrábí, a přitom se nemá z čeho. Ale Michael byl určitě člověk. Teda pro Choe. Nebyl tak úplně člověk. Ale bývalý určitě. A že se sem dostal nějak podobně, jako ona a Sheila. Tedy, nevěřila tomu, že by měl snad hrát na piáno. Možná prostě zezelenal a zmizel. Třeba mu bylo špatně! Nebo žeby spisovatel? Bylo to dost možné, protože by se klidně vsadila, že nikdo tady neumí psát,ani číst. A možná, že mluví jiným jazykem.
Pročítala si texty a nejednou jí to přišlo vážně úžasné. Michael měl velice plnou slovní zásobu a bezvadné nápady. Bylo to neskutečně romantické a přitom nějak zvláštně drsné... Skoro se rozbrečela. S tím magorem bude určitě šťastná, pomyslela si. Teda, jestli přežijem.

Sheila se s Michaelem válela na pohovce a přitom zírala na tu prázdnou televizi. Byla to vážně sranda. Ten Černý Humor, co dávali v televizi. Vážně pěkné.
"A ty jsi člověk? Teda.. myslim jestli seš z našeho světa?"zeptala se Sheila po chvíli civění na televizi.
"Jo. Ráno jsem se probudil tady,"odpověděl jí s rukou na jejím stehně. On jí normálně osahává!
"Aha."
Lehla si na něj a políbila ho. Ještě, že je Choe v pokoji, jinak by asi zvracela. Nebo by každému jednu vlepila.
Michael se zašklebil. "Malá se nám zamilovala..."zašeptal a polibek jí oplatil.
"A velikán je mimo..."odeskla Sheila a naznačila mu, že by ho nejradši uškrtila.
"No to je,"přikývl Michael. Byl do ní zamilovaný až po uši vlčáka.
"A vy tady fakt nemáte žádný hezký holky?"zeptala se a převalila se vedle něj na záda.
"Jestli nepočítáš zelený holky, tak jenom dvě."
"Aha, aha, aha." Znovu ho políbila... Láska na celej život! Smějící se


Cherry :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama