Síla hudby- Pozornost zelené II. část

1. října 2012 v 21:17 | Cherry
Ahojte, lidi. Chtěla jsem si druhou část nechat pro sebe až do zítřka, jenže by mi to nedalo spát a pořád bych vymýšlela v noci dál a dál. A chci se dozvědět, co se stane potom... Smějící se Vážně nevím, co se stane, protože vždycky to vymýšlím během psaní, tak už se to chci dozvědět. Takže si to užijte ;) :))

Michael se tvářil poněkud naštvaně. A dýchal zhluboka. Sheila na něj vyděšeně civěla a pořád těkala k jeho očím. Už nebyli kaštanově hnědé. Byli takové... popelové. A krvavé. Stejně jako ten chlupáč, co ji ještě před chvilkou honil. Byl hnědě zbarvený, vysoký a s ušima vlčáka. Vážně. Ale přesto byl vážně krásný. Takový... drsně roztomilý. Jinak se to asi pojmenovat nedá. Těkal po jejím těle odzhora dolů a Sheila se začala obávat o vlastní maso. Sakryš, zasténala v duchu. "Klid,"zašeptala a znovu pohlédla do jeho šedivých očí. "Jen klid." Měla rozklepané ruce a nohy se jí klepali jako při -30 stupňové zimě. "Michaele, nemáš proč být naštvaný." Snažila se ho nějak uklidnit, jelikož se tvářil vážně, ale vážně naštvaně. Zatvářil se uklidněně a Sheile se ulevilo.
Zdálo se, že jeho oči byli zase kaštanově hnědé a dýchal už normálně. A pomalu se začal proměňovat na člověka.
"Promiň,"řekl tiše a vytratil se džungli. Sheila zůstala stát uprostřed cesty a zírala cestou k němu. Asi ho milovala. Ale asi se ho bála. "Michaele?"zašeptala. "Michaele?!"křikla a skály jí venovali odpověď. "Hm. Díky."
Bloudila džunglí a přitom pozorovala všechny části, kde by mohla Choe najít.
"SHEILO!!!"ozvěna křičela hlasitěji, než se mělo. Ze skal spadalo trochu kamenů. Sheila uslyšela kroky. Choe.Tedy doufám.
"Sheilo,"řekl klidný hlas a v Sheile zamrazilo. "Počkej."
Zastavila se. A otočila. Michael. Nesl v náručí Choe.
"Cos jí proved?!"vyjekla Sheila a rozeběhla se k němu. Choe byla neskutečně lehoučká. A Sheila jí bez problémů unesla. Vzala jí do náruče a Michael jí ještě trochu přidržoval. Sheila ho plácla po ruce.
"Byla pod skalama. Je tady hodně nebezpečnejch živejch věcí. Já jí nic neudělal,"prohlásil uraženě. Ale ve vlkodlaka se neproměnil.
"Hm. Jasný. Jak ti mám věřit? Proč jsi mi to neřekl?"zasténala Sheila, zatímco se snažila Choe probudit. Pořád nic. Ale dýchala.
" Znal sem tě sotva deset minut. Určitě na tebe hnedka vybalim, že jsem vlkodlak!"
Přešlo to v hádku.
"Alespoň si nemusel mít myšlenky typu: Zabiju jí!"
"Nikdy jsem na to ani nepomyslel! Myslíš, že to umim ovládat? Prostě jsem se proměnil..."
"No jo. Jasný. Ale tvářil ses tak a já si myslim, žes nemyslel na nic jinýho. Kromě mejch vlasů!"
"Chápeš, že jsi prostě hezká a nevim, jak ti to říct."
Sheila se zarazila. Máš takovou chuť mě políbit, jako já mám chuť políbit tebe? Prošlo Sheilou. Asi ano, protože jí z nenadání políbil.

Cherry :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama