Nenávist II.část

16. ledna 2013 v 23:40 | Cherry
Vzhledem k tomu, že nechci být virtuálně týrána, jsem se rozhodla napsat druhou část Nenávisti. :D Jen chci rovnou říct, proč jsem to nenapsala hned - celé svátky jsem byla nemocná a včera jsem několikrát zvracela... a není moc lehké psát knihy, když se shýbáte nad záchodem a snažíte se, abyste si nepozvraceli vlasy, takžé...! A jak vždycky říkám: "Nech sa páči!" :D

Sheila skočila na gauč a rozvalila se snad i na opěradle. Michael se jen zazubil. Už to bylo pár hodin, co Sheilu chtěl slupnout obří vlkodlak jménem George. Zkrátka měla štěstí, že existuje vegetarián Michael. Krásný vegetarián Michael.
Sledovala jeho svalnatá záda a vysokou postavu a najednou jí napadlo: Kde vzal to oblečení?
"Je tady hodně věcí, ze kterejch se to dá vyrobit,"odpověděl jí Michael a otočil se na ní. "Což mě pěkně potěšilo."
"Ehm... ty mi čteš myšlenky, jo?"
Michael pokrčil rameny a přikývl. Pak se zašklebil a sklonil se, aby ji políbil. Proč se ti dva pořád líbali? Proč?

Choe běžela celým světem, který, bohužel, vůbec neznala. Najednou litovala toho, že se tenkrát nepřihlásila ke Skautům. Když zjistila, že "Nic" je něco skřížené s ptákem, dinosaurusem a čímsi chlupatým, děsila se toho ještě víc. Rozhodla se tomu říkat Ptákosaurus, ale bylo to zbytečné, protože jí šlo o život.
"Do prdele!"vyjekla, když zakopla. Bála se totiž, že upadne a Ptákosaurus ji sežere - a nebude mu chutnat, protože nemá skoro žádné maso. Zatočila doprava - ale uklouzla, protože měla dost blbé boty na utíkání. Dopadla na obličej a zůstala ležet v bezvědomí.

Sheila zamžikala a posadila se. "Kde to, kurva, jsem?"zeptala se sama sebe. "Michaele?" Ale nic. Nic se neozývalo - krom křiku. A taky vrčení a štěkání a trhání a všeho možného, co zní tak nějak... děsivě. Rychle vyskočila na nohy a vydala se tím směrem, kterým se jí vůbec, ale vůbec nechtělo. Byla až dost vyděšená těmi zvuky, které z toho místa vycházely. Moc netoužila po tom vidět to místo.

Michael se pokoušel toho hajzla zabít. Choe se krčila v rudém křoví a polykala vzlyky. Sheila přiběhla přesně v tu chvíli, co hajzl dopadl na zem - tedy Ptákosaurus. Už se nehýbal, což byla jasná známka toho, že už se ani hýbat nebude. "Debilní Ptákosaurus!"vykřikla Choe, když vylezla z křoví. Michael na sebe vzal zpátky lidskou podobu.
"To je..."zamumlal tiše, když si prohlédl svého nejlepšího kamaráda. "Ten kretén!"
"Kdo?"zeptala se Sheila nechápavě. Nechápala nic. Toho "kreténa", ani to, co tady "kretén" vůbec dělá.
"Kámoš,"odpověděl Michael a odvrátil pohled od své druhé duše - Filla. "Tvrdil mi, že by neublížil ženský - ani člověku. Myslel jsem, že je taky vegetarián."
"Taky vegetarián?"nechápala Choe.
Sheila se k ní soucitně naklonila. "Michael nejí maso."
"Ty vole!"vyjekla Choe pobaveně a Michael se zamračil. "Klid, chlapče, klid..."zamumlala Choe, aby ji Michael neroztrhal. No, on by vlastně neroztrhal. Vždyť by mu nechutnala!
"Myslel jsem, že Fill je normální. Jaks to říkala, Choe? Ptákorus?"
"Ptákosaurus,"opravila ho Choe.
"Tvoji kamarádi se nás snaží zabít,"pronesla Sheila. V jejím hlase byl slyšet napůl smích, ale napůl strach.
"George nebyl kamarád, Shei,"řekl Michael a zamračil se - znovu.
"No jo, no jo. Ale já už ven chodit nebudu!"prohlásila Sheila.
"Souhlas,"přikývla Choe. Michael se jen zasmál.
"Já vám říkal, že je to tady nebezpečný."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ....

Jen vám chci ještě říct, abyste se jukli na jeden blog: http://vopple.blog.cz/

a ještě vás chci informovat, že plánuju změnit design tohoto blogu. moc se mi současný nelíbí.Cherry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máte nejradši z Síly hudby?

Michaela 38.8% (26)
Sheilu 31.3% (21)
Choe 29.9% (20)

Komentáře

1 the-hunter the-hunter | Web | 23. ledna 2013 v 11:49 | Reagovat

Moc, moc, vážně strašlivě moc se omlouvám za to, jak POZDĚ přidávám komentář. Asi jsem to spíš já, kdo si zaslouží být virtuálně týrán, že? Na svou omluvu musím dodat tři slova - leden, minerály (potažmo i horniny) a chřipka. Prostě jsem měla myšlenky úplně jinde a skoro se tady nevyskytovala. Takže vážně sry :).
A teď k povídce - koukám, že teď je bude Michael muset zachraňovat obě, co? Vybírá si špatné kamarády ;). Jinak začínám dumat, co za drsně fantaskní svět to vlastně je, protože mám z téhle povídky úplně jiný pocit než na začátku. Jak se dostáváš k větším... neřeknu podrobnostem, ale jak ten příběh postupuje, jak ten svět víc odhaluješ, tak to vážně nevypadá na přívětivé místo. Ale takové už ty imaginární světy bývají, co?
Jinak Ptákosaurus pobavil spolehlivě, a musím říct, že je mi čím dál sympatičtější Choe. Jen tak dál :D.

2 i-love-love i-love-love | Web | 26. ledna 2013 v 22:12 | Reagovat

[1]:
Ehm, tak já si myslím, že je vlastně jedno, že to bylo trošku později, neboť moje články tady taky přibývají jednou za uherák :-D Já su taky nemocná, je to hrozné. (Byla jsem jeden den ve škole po prázdninách...) Takže v pohodě.
No, a chtěla jsem udělat Michaela jako takového toho dobráka, no. Myslím, že se to moc nepovedlo :-D . Oprava: Vybírá si špatné kamarády a *lásky. :-D No a svět je to hrozný, ale už to chci udělat trošku dramatičtější, takže teď bude ještě horší! :-D
Na Ptákusaurusovi jsem si dala záležet, chvíli mi trvalo, než jsem přišla na ten název. No, tak Choe jsem se pokoušela už od začátku udělat takovou, jakou si jí čtenáři oblíbí... A jsem ráda, že se mi to povedlo! :-D Tak díky moc za názor a komentář, to potěší :-) A jsem ráda, žes konečně přidala další kapitolu, moc jsem se těšila. Jdu číst! :-) :-D

Cherry

3 the-hunter the-hunter | Web | 24. února 2013 v 13:34 | Reagovat

Tak už je to zase víc než měsíc. Kde se to potloukáš, že se nepotloukáš tady? Je to docela týrání čtenářů - já tady napjatě čekám na pokračování a ono nic ;). Dej aspoň vědět, že jsi ještě naživu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama